top of page

Usługi

Elegant Dining
Bridal Bouquet
flatlay pink.jpg
Asia i Klaudia 00037.jpg

Koordynacja Ślubu

i Wesela

Dzień Ślubu i Wesela to wyjątkowy moment w życiu dwojga ludzi. Aby wesprzeć Parę Młodą jak koordynator wydarzenia będę osobiście nadzorować przebieg ceremonii oraz całość przyjęcia weselnego..

Koszt od 1500 zł

Stylista 

uroczystości

Z ogromną przyjemnością w oparciu o Twoje potrzeby dobierzemy dekoracje do każdej sali i miejsca, w którym odbędzie się Twój event. Wspólnie zaplanujemy każdy detal. Pomożemy Ci w opracowaniu budżetu, doborze stosownych dekoracji kwiatowych oraz aranżacji całego wnętrza.

Kosztorys jest ustalany indywidualnie

Organizacja uroczstości

Niezależnie od okoliczności firma "Jasmine" powstała z myślą o wyjątkowych potrzebach klienta. Wiem jak trudne jest dopracowywanie wszystkich detali - dlatego chętnie opracuję dokładny plan uroczystości, pomogę w doborze podwykonawców tak by wszystkie elementy potrzebne  do zorganizowania tego wydarzenia  tworzyły spójną całość.

 

Kosztorys jest przygotowywany indywidualnie

Konsultacje Ślubne

Ślub - dzień, w którym organizacja jest absolutnie kluczowa. Chętnie opracuję wspólnie z przyszłą Parą Młodą plan, jak krok po kroku zrealizować ich marzenia w oparciu o dostępny budżet. Polecę podwykonawców, którzy są ekspertami w swojej branży. Razem sprawimy, że to będzie niezapomniany moment Waszego wspólnego życia.

Koszt konsultacji 250 zł/2h

Usługi: Service
bottom of page